Dyktanda.pl

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!
Tym razem zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób , które dopiero uczą się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i trudne wyrazy, potoczne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.
Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z przygotowanej, długiej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). 
Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! 
Ponadto przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zgromadzenie danej liczby punktów.
Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5 grudnia 2021 r.
Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!
Skip to content