Konkurs „Podróż marzeń” – wręczenie dyplomów i nagród

Dwa miesiące temu nasza szkoła ogłosiła konkurs na opracowanie prezentacji multimedialnej „Podróż marzeń”. Konkurs zaadresowany był do uczniów klas ósmych szkół podstawowych powiatu ostrowskiego.

W dniu 10 maja br. laureaci konkursu oraz wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Daria Muszyńska ze Szkoły Podstawowej nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Drugie miejsce zdobyła Oliwia Walczak ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego we Wtórku. Należy wspomnieć, że Oliwia ma już inny sukces – w grudniu 2020 r. zajęła pierwsze miejsce w gminnym konkursie plastyczno-multimedialnym „Hej (Ty)! Powstrzymaj hejt!” w kategorii prezentacja multimedialna. Trzecie miejsce w naszym konkursie zajęła Gabriela Robotnikowska ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Przygodzicach. Prace konkursowe laureatek były bardzo atrakcyjne. Cechowały je mistrzostwo – prezentacja Darii, perfekcja – praca Oliwii i oryginalność – prezentacja Gabrieli.

Głównym fundatorem nagród dla laureatek konkursu było Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim. Jedną z nagród dla każdej z nich był piękny album „Podróże marzeń na cztery pory roku” z dedykacją Starosty Ostrowskiego – Pana Pawła Rajskiego.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Agata Dybioch, Aleksandra Nowacka oraz Bartłomiej Gawroński.

Skip to content