Na promocji Rocznika Ostrowskiego Towarzystwa Genealogicznego

O promocji 14. tomu rocznika wiadomym było od dłuższego czasu. Informacje przebijały się zarówno, w prasie jak i na plakatach. Prezes OTG pan Marian. F. Nowak jest osobą niezwykle aktywną. To za sprawa jego spolegliwości miała miejsce konferencja poświęcona setnej rocznicy powstania wielkopolskiego. Owocem tego spotkania jest dziś publikacja pokonferencyjna. W promocji tego tomu licząco 400 stron, uczestniczyli w Forum Synagoga 17 stycznia 2020 r. po raz kolejny uczniowie ostrowskiej „budowlanki”, jedyna reprezentacja szkół ostrowskich. Z klasy B1g: Mikołaj Dymalski, Jakub Jurek, Adrian Marciniak, Zofia Mus, Adrian Płonka, Karol Radoła, Dawid Stryjak, Jędrzej Wicenciak. Z klasy T1g: Piotr Bolewicz, Alan Jaś, Mateusz Łuszczek, Kamil Witoń. Z klasy SW1g: Szymon Busza, Jakub Józefiak. Z klasy AG2: Beata Jaś. Z klasy ET2: Angelika Maciejewska, Weronika Musielak.

Piotr Wiertelak

Skip to content