Pasowanie Pierwszoklasistów Technikum i Szkoły Branżowej I Stopnia

W ostatnich dniach w ZSBE odbyło się Pasowanie Pierwszoklasistów. W środę (26 października) swój dzień mieli uczniowie technikum, natomiast w czwartek 27 października swoją uroczystość mieli uczniowie klas pierwszych szkoły branżowej. Pięć klas technikum: T1, B1a, B1b, A1 i G1 oraz 3 klasy szkoły branżowej: MZ1, SW1a i SW1b brało udział w zabawie składającej się z 10 różnych konkurencji, od tych sprawdzających wiedzę o szkole i o naszym patronie, po karaoke i konkurencje sportowe. Po zaliczeniu wszystkich konkurencji nastąpiło uroczyste pasowanie. A potwierdzenie statusu ucznia ZSBE zostało uwiecznione poprzez odbicie dłoni na murze boiska. Dodatkową niespodzianką były bilety na piątkowy mecz Stali Ostrów, które zdobyło po trzech uczniów obu typów szkół, wskazanych przez los. Wszystkie klasy wspólnie z wychowawcami, przygotowały się i zaprezentowały świetnie. W rywalizacji technikum zwyciężyła klasa B1a, a w szkole branżowej zwyciężyła klasa MZ1. Gratulujemy! Nagrody, tj. talon na dofinansowanie wyjścia integracyjnego dla zwycięskiej klasy oraz słodkie upominki dla wszystkich uczniów finansowane są przez Radę Rodziców. Imprezę przygotował i poprowadził Samorząd Uczniowski.

Skip to content