Uczeń ZSB-E laureatem „Złotej Kielni”

Dnia 4 lutego na targach budowlanych Budma 2022 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w 50’ edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Sławomir Wysocki z klasy SW3p uzyskał tytuł laureata i tym samym zostaje zwolniony z egzaminu czeladniczego. Zajął 5 miejsce w kraju w specjalności monter sieci i instalacji sanitarnych. Rywalizacja była zacięta, a sam konkurs trwał aż 4 dni. Uczniowie poszczególnych kierunków zdawali egzamin pisemny oraz wykonywali konkretne zadanie praktyczne. Nasz instalator miał do wykonania podłączenie grzejnika żeberkowego i ułożenie podłogówki. Nie zabrakło też atrakcji tj. Zwiedzanie Palmiarni. Laureaci otrzymali cenne nagrody oraz dyplomy i statuetki jubileuszowego turnieju. W zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych w przedmiotach teoretycznych naukę prowadzi mgr inż. Joanna Wawrzyniak. Naukę praktyczną uczniowie realizują u pracodawców, wykonując konkretne zlecenia.

Skip to content