XIX Edycja Programu InstaLing

Nasza szkoła przystąpiła w bieżącym roku szkolnym do XIX Edycji Programu InstaLing w ramach innowacji pedagogicznej „Systematyczność kluczem do sukcesu” realizowanej w wybranych grupach przez p. Izabelę Sztukowską i p. Katarzynę Smolarz-Grabarczyk.

InstaLing jest aplikacją, która pozwala uczniom zdobywać wiedzę w szybki i wygodny sposób. Uczniowie codziennie logują się do Programu InstaLing i rozwiązują krótki, kilkuminutowy quiz, w którym wpisują słówka lub frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Dodatkowym atutem pracy z aplikacją jest możliwość posłuchania wymowy każdego słówka. Po każdej wykonanej sesji uczeń otrzymuje raport z systematyczności i postępów w nauce.

Nauczyciel na bieżąco monitoruje pracę uczniów dzięki dostępowi do szczegółowych raportów dotyczących systematyczności i postępów ucznia oraz regularnie przydziela nowe słówka do powtórek.

InstaLing to świetna alternatywa dla tradycyjnej nauki słownictwa. Już obserwujemy pierwsze pozytywne efekty pracy z aplikacją, dlatego zamierzamy kontynuować naszą przygodę z InstaLingiem w kolejnej edycji.

Więcej informacji na temat InstaLing na stronie https://instaling.pl

Skip to content