Zakończenie I edycji konkursu fotograficznego: „Krajobraz jesienny”

12 lutego 2021 roku w Zespole Szkół Budowlano – Energetycznych odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom, którzy zdobyli trzy pierwsze miejsca w czterech kategoriach konkursu fotograficznego pt.: „Krajobraz jesienny”. Konkurs był skierowany dla uczniów VII i VIII klas Szkół Podstawowych oraz dla Uczniów ZSB-E. Zarówno uczniowie szkół podstawowych i uczniowie ZSB-E otrzymali trzy pierwsze miejsca według werdyktu Jury oraz głosami uzyskanymi na profilu fb Technikum Architektury Krajobrazu.

Spośród prawie siedemdziesięciu nadesłanych prac, Jury w składzie: Paulina Walków, Jakub Godziszewski, Justyna Żurawicz, Saturnina i Artur Homan przyznało nagrody dla następujących osób:

 • wśród uczniów ZSB-E:
 1. Julia Trzcielińska,
 2. Wiktoria Sikora,
 3. Wiktoria Jessa.
 • dla uczniów Szkół Podstawowych:
 1. Emilia Walkowiak,
 2. Marcin Kwiatek,
 3. Maja Ulkowska.

Według głosów uzyskanych ilością polubień na profilu fb Technikum Architektury Krajobrazu:

 • uczniowie ZSB-E:
 1. Marta Woźna,
 2. Wiktoria Sikora,
 3. Wiktoria Zając.
 • uczniowie Szkół Podstawowych:
 1. Emilia Walkowiak,
 2. Julia Pacyna,
 3. Aneta Zielezińska.

Zwycięzcom gratulujemy, a chętnych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego: „Krajobraz wiosenny”. Dziękujemy za wszelkie zainteresowanie konkursem oraz wszystkim, którzy wzięli w nim udział, sponsorom nagród za wsparcie inicjatywy szkolnej, a jurorom za poświęcony czas.

Sponsorem nagród była Rada Rodziców przy ZSB-E, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu (https://www.facebook.com/RDLPwPoznaniu) oraz wydawnictwo Virida (https://www.facebook.com/chcerobiemam).

Skip to content