III Turniej o Puchar Ernesta Malinowskiego

Faworyt nie zawiódł

Zwycięstwem pierwszej drużyny gospodarzy zakończył się III Turniej o Puchar Ernesta Malinowskiego w halowej piłce nożnej. Imprezę przeprowadzono we wtorek, 25 lutego 2020 r. na hali sportowej ostrowskiego Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych.   

Otwarcia zmagań, jak i wręczenia nagród na zakończenie rywalizacji dokonała dyrektor szkoły Honorata Sachowska-Barańczak. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: ZSE, ZSU i dwa reprezentujące gospodarzy. Rozegrano sześć spotkań systemem każdy z każdym. Organizatorem turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Koper, a sędziował inny wuefista Zbigniew Śmiech. Triumfator zmagań pierwsza ekipa ZSB-E odniosła komplet zwycięstw: 3:2 z ZSB-E II, aż 12:0 z ZSU i 7:5 z ZSE. Drugie miejsce zajęła drużyna ZSE, a trzecie ZSB-E II.   

Skład ZSB-E I: Jakub Błaszczyk, Paweł Jasiński, Mikołaj Lewandowski, Maciej Mikulski, Krystian Mokrzycki, Piotr Sępołowicz (wszyscy klasa B4), Tomasz Krakowski (ET4).  

Skład ZSB-E II: Adrian Szubert, Mateusz Dziuba (oboje MZ2), Mateusz Stawski, Filip Kubera (oboje AG2), Amadeusz Wosiński (B3), Kacper Olejnik (ET2), Kacper Woźniak (ET1p).

Jarosław Maląg

Skip to content